Nga pakujdesia vozitësi godet dy këmbësore

HomeLajme

Nga pakujdesia vozitësi godet dy këmbësore

Gjilan – Vozitësi mashkull kosovar me veturë, dyshohet nga pakujdesia ka goditur dy këmbësore femra kosovare (njëra e mitur). Viktima kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar në Spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.

Fluks i madh i mërgimtarëve, ja sa kanë ardhur në Kosovë deri më tani
Jasharaj: Rreth 80 për qind e punëtorëve të arsimit janë vaksinuar me dozën e parë
Moska “i shpall luftë” Turqisë/ I bllokoi kalimin luftanijeve ruse

Gjilan – Vozitësi mashkull kosovar me veturë, dyshohet nga pakujdesia ka goditur dy këmbësore femra kosovare (njëra e mitur). Viktima kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar në Spitalin e Gjilanit për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.