Nisin dramat – Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga gjilanasi Fisnik Syla?

HomeShowbiz

Nisin dramat – Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga gjilanasi Fisnik Syla?

Ka një javë që Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi. Por, duket se diçka mirë nuk po shkon mes saj dhe Fisnik Sylës. Këngëtarja është zhdu

Elita Rudi bëhet pjesë e Për’puthen
Zbardhet dosja: Ky është personi që dyshohet se përdhunoi Miss Tuti Sejdiun
Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Ka një javë që Fjolla Morina është liruar nga paraburgimi.

Por, duket se diçka mirë nuk po shkon mes saj dhe Fisnik Sylës.

Këngëtarja është zhdukur nga rrjetet sociale, derisa Fisnik Syla ka fshirë të gjitha fotografitë në llogarinë e tij.

Theksojmë se në dhejtor të vitit 2020, Fisnik Syla dhe Fjolla Morina u martuan, e çifti zgjedhen ishujt Maldive për të kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.