Një grua është gjetur e vdekur  në Gjilan

HomeLajme

Një grua është gjetur e vdekur në Gjilan

Një grua është gjetur e vdekur dje në Gjilan. Sipas raportit 24 orësh ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, dhe me vendim të prokurorit

Kryetarët e komunave nuk i shkojnë në takim ministrisë për masat antiCOVID
Ndahet nga jeta mësuesi Ismet Zylfiu
Ndahet nga jeta Dr.Ramush Osmani

Një grua është gjetur e vdekur dje në Gjilan.

Sipas raportit 24 orësh ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës, dhe me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, shkruan arbresh.info

Gjilan 21.02.2022-09:37. Nga një dëshmitar rasti është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion- thuhet në raport /arbresh.info/