Një i vdekur, një tjetër pa vetëdije, policia jep detaje për rastin në Kaçanik

HomeLajme

Një i vdekur, një tjetër pa vetëdije, policia jep detaje për rastin në Kaçanik

Policia ka dhënë detaje për vrasjen e djeshme në Kaçanik, ku një person ka mbetur i vdekur, kurse një tjetër është lënduar rëndë dhe ndodhet në QKUK p

Trendi më i ri: Unaza me GPS për të përcjellë partnerin në çdo moment
Ministri i ri i Shëndetësisë: Do të ndërpresim largimin e mjekëve dhe infermierëve nga vendi
Dardania e rezistencës sonte e bëri kryengritjen e madhe politike

Policia ka dhënë detaje për vrasjen e djeshme në Kaçanik, ku një person ka mbetur i vdekur, kurse një tjetër është lënduar rëndë dhe ndodhet në QKUK pa vetëdije.

Njoftimi i policisë:

Kaçanik 10.05.2022 – 14:03. Është raportuar se një i dyshuar mashkull  kosovar dyshohet se ka shtënë me armë zjarri ndaj dy viktimave meshkuj kosovarë. Si pasojë e të shtënave njëri nga viktimat ka ndërruar jetë ndërsa tjetri është dërguar në spital në gjendje të rëndë pa vetëdije. Të gjitha njësitë përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes. Trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Në lidhje me rastin dy te  dyshuar gjendet në arrati.