Një qytetar sillet pa shenja jete në spitalin e Gjilanit

HomeLajme

Një qytetar sillet pa shenja jete në spitalin e Gjilanit

Një person është sjellë pa shenia jete në spitalin e Gjilanit. Rasti po hetohet si vdekje e dyshimtë. Njoftimi i policisë: Gjilan 28.05.2022 – 0

Osmani kërkon përkrahjen e Malit të Zi për anëtarësimin e Kosovës në KiE
Gjermania i zgjat masat në kufij, ministri: Tani po vendosim se si do të jetë vjeshta për ne
Reagon Shoqata e Gastronomëve pas lajmeve për mbyllje: Nuk pranojmë mbyllje pa kompensim financiar

Një person është sjellë pa shenia jete në spitalin e Gjilanit. Rasti po hetohet si vdekje e dyshimtë.

Njoftimi i policisë:

Gjilan 28.05.2022 – 06:40. Raportohet se në Spitalin e Gjilanit është sjell pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Sipas familjarëve, viktima vuante nga sëmundje të mëhershme dhe ishte duke u trajtuar viteve të fundit. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës u është liruar familjarëve për ceremoni mortore.