Novobërdë: Vdes një person në vendin e punës pasi u lëndua nga një mjet i metaltë

HomeLajme

Novobërdë: Vdes një person në vendin e punës pasi u lëndua nga një mjet i metaltë

Një person ka vdekur si pasojë e plagëve të marra në vendin e punës. Siç bën të ditur policia, viktima derisa ishte duke punuar në vendin e punës,

Rusia paralajmëron Bosnjën: Nëse doni anëtarësim në NATO, mund ta pësoni si Ukraina
Merret vendimi, AAK-ja e mbështet Lutfi Hazirin në Gjilan
Sot u jepet lamtumira e fundit prindërve dhe binjakëve të tyre që vdiqën në aksidentin në Bullgari

Një person ka vdekur si pasojë e plagëve të marra në vendin e punës.

Siç bën të ditur policia, viktima derisa ishte duke punuar në vendin e punës, është lënduar nga një mjet i metaltë dhe i njëjtë pasi ka arritur në emergjencën e Gjilanit, mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e tij, transmeton Klankosova.tv.

“Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.