Nuk i pëlqeu shërbimi ne restorant, italiani goditë me thikë kamarierin

HomeLajme

Nuk i pëlqeu shërbimi ne restorant, italiani goditë me thikë kamarierin

Autoritetet Italiane kanë arrestuar një 52-vjeçar, pasi i njëjti ka goditur me thikë një kamarier sepse nuk i kishte pëlqyer shërbimi ne restorant.

Brenda 24 orëve Policia shqiptoi 1900 gjoba në trafik
Nagavci: Ka rritje të interesimit të mësimdhënësve për vaksinim, janë vaksinuar mbi 55 mijë punëtorë të stafit arsimor
Qeveria jep lajmin e mirë, në këtë datë do të ekzekutohen pagat e punëtorëve të sektorit publik

Autoritetet Italiane kanë arrestuar një 52-vjeçar, pasi i njëjti ka goditur me thikë një kamarier sepse nuk i kishte pëlqyer shërbimi ne restorant.

Ngjarja ka ndodhur në Isola Capo Rizzuto, në Crotone.

Fillimisht, klienti ka nisur të bërtasë ndaj stafit dhe më pas shkoi në kuzhinë, aty ku goditi me thikë 3 herë kamarierin.

52-vjeçari u largua menjëherë nga vendngjarja, por policia arriti që ta arrestonte pas disa orësh.

Ndërkohë, kamarieri ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.