Pamje qesharake: Burri frikësohet aq shumë nga vaksina, sa që ende pa u vaksinuar fillon të bërtet se i dhembë krahu

HomeFun

Pamje qesharake: Burri frikësohet aq shumë nga vaksina, sa që ende pa u vaksinuar fillon të bërtet se i dhembë krahu

Shumë njerëz kanë frikë nga vaksinat, kjo po dëshmohet sidomos gjatë pandemisë. Miliona persona në mbarë botën po vaksinohen kundër COVID-19 dhe nj

Test: Cila kafshë shihet në foto?
88-vjeçari: E kam votu veten edhe dy kandidatë, pres me u ba mirë
Tërheqja e detit në Shqipëri, profesor Osman Metalla shpjegon fenomenin

Shumë njerëz kanë frikë nga vaksinat, kjo po dëshmohet sidomos gjatë pandemisë.

Miliona persona në mbarë botën po vaksinohen kundër COVID-19 dhe një ndër ta është një burrë i ri, i cili duket së vërtet frikësohet shumë nga vaksina.

Në videon e publikuar nga Daily Mail shihet infermierja teksa përgatitet ta vaksinon në krah burrin, ky i fundit dëgjohet duke bërtitur, transmeton Telegrafi.

Ndërkohë të gjithë të pranishmit që po prisnin për t’u vaksinuar s’mund t’i mbajnë të qeshurat.

Në fund, pasi e merr vaksinën, burri duartrokitet nga të pranishmit për guximin që mezi e gjeti.

E përditshmja britanike e ka publikuar videon nuk ka treguar se në cilin shtet ka ndodhur ngjarja.