Pasi humbi zgjedhjet komunale, kjo është detyra e re e Lutfi Hazirit

HomeLajmeLokale

Pasi humbi zgjedhjet komunale, kjo është detyra e re e Lutfi Hazirit

Nënkryetari i parë i LDK-së, Lutfi Haziri, tashmë ka marrë detyrë të re politike përcjell 06 Press. Numri dy i LDK-së ka konfirmuar se ai do të jet

Vlerë rekorde e çmimit të naftës në Kosovë, për një javë u shtrenjtua për 17 cent
Ish-deputetja e LDK’së: ‘Shamia arabe’ përfaqëson diskriminimin dhe nënshtrimin e grave
Drejtorët komunal të Arsimit takohen sot me përfaqësues të MASHTI-t, diskutohet për fillimin e vitit të ri shkollor

Nënkryetari i parë i LDK-së, Lutfi Haziri, tashmë ka marrë detyrë të re politike përcjell 06 Press.

Numri dy i LDK-së ka konfirmuar se ai do të jetë shefi i LDK-së në dialog me Serbinë.

“Unë do të jem përgjegjësi i LDK-së për dialog me Serbinë”, ka thënë Haziri për RTK. “Me ta thënë të drejtën është detyrë shumë e vështirë”, ka theksuar nënkryetari i LDK-së. /06Press/