Përgatituni mirë: Në këtë ditë temperaturat shkojnë në -10 gradë dhe do të ketë borë

HomeLokale

Përgatituni mirë: Në këtë ditë temperaturat shkojnë në -10 gradë dhe do të ketë borë

Sipas ‘AccuWeather’, ditën e martë në Kosovë, temperaturat do të shkojnë deri në -10 gradë Celsius, shkruan Gazeta Metro Uebfaqja që merret me para

Drejtoria e Shëndetësisë takohet me Drejtorinë e Arsimit, diskutojnë për vizitat mjeksore për nxënësit në Gjilan
PDK: Gjilani për herë të parë po e bën kryetare një grua
Rrahen me mjete të forta e bëhen për spital në Gjilan, prangosen dy të dyshuar

Sipas ‘AccuWeather’, ditën e martë në Kosovë, temperaturat do të shkojnë deri në -10 gradë Celsius, shkruan Gazeta Metro

Uebfaqja që merret me parashikimin e motit, ka bërë të ditur se në Kosovë, nesër dhe gjatë javës së ardhshme mund të ketë reshje bore.

Sot në vend sipas kësaj uebfaqe, do të ketë mot me vranësira ku temperaturat maksimale do të jetë 5 gradë, ndërsa minimalja -1.
Të dielën në Kosovë pritet të ketë reshje bore, temperaturat maksimale do të jenë 8 gradë, ndërsa minimalet 4 gradë.