Pesë persona janë lënduar në aksidentin e mbrëmshën në Gjilan

HomeLajme

Pesë persona janë lënduar në aksidentin e mbrëmshën në Gjilan

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku në Gjilan, i cili ka ndodhur mbrëmë. Të lënduarit, pas marrjes së ndihmës mjekësore, janë liruar

Vendos qeveria: Edhe mjekët dhe profesorët duhet ta deklarojnë pasurinë
Gastronomët paralajmërojnë protesta: Qeveria ka rënë në gjumë dimëror, masat të lirohen për festa
BE’ja me rregulla të reja për shtetet jo-anëtare, më lehtë për të siguruar kontrata pune

Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku në Gjilan, i cili ka ndodhur mbrëmë.

Të lënduarit, pas marrjes së ndihmës mjekësore, janë liruar në shtëpi.

Njoftimi i policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME LËNDIME

Rr. Kamenicës, Gjilan, 21.04.2022 – 20:10. Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta trupore kanë pësuar pesë persona të cilët pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi.