Plumbat bredharak dëmtojnë një veturë dhe një dritare në një shtëpi në Gjilan

HomeLajme

Plumbat bredharak dëmtojnë një veturë dhe një dritare në një shtëpi në Gjilan

Gjilan – Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe si pasojë nga një plumb bredharak i është dëmtuar vetura

A do të lehtësohen masat për festat e fundvitit?
Doktori nga Kosova, Flamur Llabjani i cili ditë më parë e la Kosovën për Gjermaninë🇩🇪 ka nisur edhe zyrtarisht punën si mjek
Për 24 orë, Policia dënoi mbi 1 mijë e 200 shoferë të cilët nuk respektuan rregullat e komunikacionit

Gjilan – Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe si pasojë nga një plumb bredharak i është dëmtuar vetura e ankuesit mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar.

Po ashtu në Gjilan ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga një plumb bredhacak i është dëmtuar dritarja e shtëpisë së ti. Dyshohet se të shtënat kanë ardhë nga një automjet në lëvizje. Nuk raportohet për të lënduar, rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës