Po sillte 800 kg speca nga Serbia, ndalohet nga policia

HomeLajme

Po sillte 800 kg speca nga Serbia, ndalohet nga policia

Një person që po transportonte 800 kg speca është ndaluar nga policia në fshatin Koretin në Kamenicë. Sipas raportit 24 orësh të policisë dyshohej se

E dhimbshme: Familja e aksidentuar sot në mëngjes kishin ardhur për pushime në vendlindje
Rritja e vazhdueshme e çmimeve të derivateve, kërkohet të miratohet Ligji për Naftën
Goditet bixhozi i paligjshëm dhe skemat piramidale, të pranishme edhe vjedhjet e rënda

Një person që po transportonte 800 kg speca është ndaluar nga policia në fshatin Koretin në Kamenicë. Sipas raportit 24 orësh të policisë dyshohej se specat ishin nga Serbia, prandaj bashkë me automjetin janë dorëzuar në terminalin doganor, njofton Klankosova.tv.

Me vendim të prokurorit, automjeti dhe malli janë dorëzuar në terminal doganor, ndërsa i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.” thuhej në raportin e policisë.