Policia konfiskon narkotikë në Gjilan, arrestohet një person

HomeLajme

Policia konfiskon narkotikë në Gjilan, arrestohet një person

Gjatë kontrollit në oborrin e të dyshuarit mashkull kosovar si prova materiale janë sekuestruar: një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 115.3 gram, 75 copë qese plasmani për paketim dhe një peshore digjitale. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton policia.

Kur pritet të ndryshohen masat anti-Covid 19, flasin nga Ministria e Shëndetësisë
Grenell pas protestës kundër shtrenjtimit të rrymës: Kurti refuzoi ndihmën e SHBA-së për gazin
Nis ardhja e mërgimtarëve: Kjo është gjendja momentale e pritjeve dhe kolonave në pikat kufitare të Kosovës

Gjatë kontrollit në oborrin e të dyshuarit mashkull kosovar si prova materiale janë sekuestruar: një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 115.3 gram, 75 copë qese plasmani për paketim dhe një peshore digjitale.

I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton policia.