Policia në Gjilan kërkon bashkëpunim për arrestimin e këtij personi

HomeLajme

Policia në Gjilan kërkon bashkëpunim për arrestimin e këtij personi

Policia e Kosovës në rajonin e Gjilanit, konkretisht hetuesit policorë nga Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit-Gjilan kërkojnë b

Asamblisti i VV-së në Gjilan del kundër qeverisë për rrymën, ka një thirrje për Kurtin
Zemaj tallet me shumicën: Erdh Albini tash ua bën votat
Krasniqi e quan Kurtin inatçor: I ka bllokuar të gjitha projektet për qytetarët e flet për luftë
Policia e Kosovës në rajonin e Gjilanit, konkretisht hetuesit policorë nga Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit-Gjilan kërkojnë bashkëpunim me qytetarë në sigurim të informatave që do të qonin në arrestimin e Femija Kastratit.

Ai është i dyshuarit për përfshirje në veprën penale ‘Organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të pa ligjshëm’

Ja postimi i plotë i Policisë së Kosovës:

Kërkesë për bashkëpunim

Hetuesit policorë nga Njësia për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit-Gjilan, pas marrjes së aporovimit nga prokuroria, kërkon bashkëpunim me qytetarë në sigurim të informatave që do të qonin në arrestimin e të dyshuarit për përfshirje në veprën penale ‘Organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të pa ligjshëm’