Prangosen dy të dyshuar në Kamenicë, policia sekuestron substanca narkotike nga vetura e tyre

HomeLajme

Prangosen dy të dyshuar në Kamenicë, policia sekuestron substanca narkotike nga vetura e tyre

Kamenicë – Në rrugën “Skënderbeu” në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që në veturën në të cilën ishin janë gjetur dhe sekue

Gjilanasi i rrah nanën e babën, përfundon në pranga
Gjilanas mbahuni, brenda javës pritet të rriten çmimet e naftës dhe benzinës për 10 deri 15 cent
Lajm i trishtë: Ndahet nga jeta në moshë të re i riu nga Gjilani, Senad Halimi

Kamenicë – Në rrugën “Skënderbeu” në Kamenicë janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që në veturën në të cilën ishin janë gjetur dhe sekuestruar një qese e vogël me substancë narkotike e llojit marihuanë (pesha e të cilës nuk dihet) dhe një cigare e cila po ashtu dyshohet se mund të jetë e llojit marihuanë.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që të dyshuarit pas intervistimit të lirohen në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.