Presidentja Osmani ndan fotografinë e binjakeve të saj ndërsa festojnë 28 Nëntorin (FOTO)

HomeLajme

Presidentja Osmani ndan fotografinë e binjakeve të saj ndërsa festojnë 28 Nëntorin (FOTO)

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka ndarë një foto mjaft të lezetshme të binjakeve të saj, në faqen e saj zyrtare të Facebook-ut, për nder të

“Vdiq në krahët e babait”, rrëfimi për vrasjen e 21-vjeçarit mbrëmë në Gjilan, ishte djali i vetëm pas 12 vitesh martesë
Rritja e çmimeve të produkteve, Kurti: Do të kemi pako masash për t’u ndihmuar qytetarëve
82 mijë euro shpërblim për këdo që ofron informata lidhur me vrasjen e pjesëtarit të EULEX-it më 2013

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka ndarë një foto mjaft të lezetshme të binjakeve të saj, në faqen e saj zyrtare të Facebook-ut, për nder të 28 Nëntorit.

Në atë imazh shihen dy vajzat binjake të presidentes, të veshura kuq e zi dhe duke bërë simbolin e shqiponjës, shkruan Klankosova.tv

Osmani këtë fotografi e ka përcjellë me dy zemra dhe në prapavijën e saj shihen edhe dy flamujt, ai shtetëror dhe kombëtar.