Projektligji që u mundëson tërheqjen deri në 30% të parave nga Trusti ju shpërndahet deputetëve

HomeLajme

Projektligji që u mundëson tërheqjen deri në 30% të parave nga Trusti ju shpërndahet deputetëve

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, njofton se Projektligji që mundëson tërheqjen e deri 30% të mjeteve nga Trusti u është shpërndarë sot deputetëve të K

Drejtoresha Aurorë Osmani dhe drejtori Bajram Isufi vizitojnë dy familje strehuese në Gjilan
Del pagesa e parë për shtesat e fëmijëve
Vuçiqi paralajmëron ndryshimin e Rezolutës 1244 dhe anëtarësimin e Kosovës në OKB

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu, njofton se Projektligji që mundëson tërheqjen e deri 30% të mjeteve nga Trusti u është shpërndarë sot deputetëve të Kuvendit të Kosovës.

Ai beson se deputetët do të dëgjojnë zërin e qytetarëve dhe do të mbështesin këtë Projektligj, teksa ka ftuar të gjithë që të mbështesin tërheqjen e parave nga Trusti.

Postimi i tij i plotë: