Publikohen fotot e dy personave që e çuan vajzën e pajetë në spitalin e Ferizajt

HomeLajme

Publikohen fotot e dy personave që e çuan vajzën e pajetë në spitalin e Ferizajt

Gazeta Insajderi ka arritur t’i siguroj fotografitë e dy personave në kërkim nga Policia e Kosovës që u zhduken pasi lanë në Spitalin e Ferizajt një 2

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (VIDEO)
E rëndë: Vdesin nga Covid nënë e bir nga Zhegra
Jasharaj i quan lëmoshë 50 eurot e Qeverisë: S’na duhen, i lusim ilaket dej në rrogë

Gazeta Insajderi ka arritur t’i siguroj fotografitë e dy personave në kërkim nga Policia e Kosovës që u zhduken pasi lanë në Spitalin e Ferizajt një 20 vjeçare pa shenja jete.

Insajderi merr vesh se fotografitë e tyre janë nxjerrë dhe janë shpërndarë në të gjitha pikat kufitare dhe të gjitha drejtoritë të policisë së Kosovës.

Po ashtu mësohet se vetura me të cilën u dergua viktima në spital është Audi A8 me ngjyrë të zezë dhe ka targa të Zvicrës.

Një vajzë moshës 20-vjeçare është dërguar pa shenja jete në Qendren Emergjente në Ferizaj.

Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli i cili tha se viktima është dërguar në spital nga disa persona të cilët pastaj janë larguar.

“Rreth orës 15:08 e kemi pranuar informatën se një vajzë rreth moshës 20 vjeçare është dërguar pa shenja jete në Qendren Emergjente. Vdekjen e viktimës e kanë konstatuar mjekët. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po i zhvillon hetimet”, tha Veseli.