Qëndron Kastrati zyrtarizon kandidaturen për kryetar të komunës së Kamenicës

HomeLajmePolitikë

Qëndron Kastrati zyrtarizon kandidaturen për kryetar të komunës së Kamenicës

Qëndron Kastrati zyrtarizon kandidaturën për kryetar të Kamenicës: Bashkë fitojmë! Ashtu siç pritej, Qendron Kastrati do te rikandidoje per kryetar

Putini: Jeta do të ndryshojë për mirë
Osmani për Thaçin: Ai ka qenë kryeministër dhe kryetar në kohëra historike
Kadriu: Mirë ia keni nisë, standardi Afrikan e çmimet Evropiane

Qëndron Kastrati zyrtarizon kandidaturën për kryetar të Kamenicës: Bashkë fitojmë!

Ashtu siç pritej, Qendron Kastrati do te rikandidoje per kryetar te Kamenicës.

Lajmin e ka bere publik vet permes profilit te tij ne facebook. Nje teksti te gjate me arsyet e rikandidimit, Kastrati ia ka bashkengjitur nje foto me dy kandidate per Asamblene Komunale, Albinen dhe Naimin, ky i fundit aktualisht drejtor i Bujqesise