Qeqa “selam” Skifterave dhe Intelektualëve: Veriun e keni afër, aty tregoni burrni

HomeSport

Qeqa “selam” Skifterave dhe Intelektualëve: Veriun e keni afër, aty tregoni burrni

Gjatë ditës së sotme ka patur një përplasjeve në mes dy tifozërive rivale në “Fadil Vokrri”. Intelektualët dhe Skifterat u përleshen në mes vete në

Derbi mes Dritës dhe Ballkanit mbyllet pa fitues
Ja kur dalin në shitje biletat e ndeshjes Drita – Antwerp
Zekirija Ramadani është trajner i Gjilanit

Gjatë ditës së sotme ka patur një përplasjeve në mes dy tifozërive rivale në “Fadil Vokrri”.

Intelektualët dhe Skifterat u përleshen në mes vete në fund të pjesës së parë, në ndeshjen ku Gjilani fitoi me rezultat 0-2.

Për këtë ka reaguar gazetarja e sportit, Qendresa Krelani.

Ajo ua ka kujtuar të dy tifozërive se stadiumi nuk është për të treguar burrni, pasi këtë mund ta bëjnë në veri të Kosovës.

Ky është reagimi i saj: