Qytetari rrah një polic në Viti, Prokuroria e liron

HomeLajme

Qytetari rrah një polic në Viti, Prokuroria e liron

Në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar fizikisht zyrtarin policor në kryerje të detyrës. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:30. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shoferi i autobusit shpallet fajtor për aksidentin në Bullgari ku humben jetën 45 shqiptarë
Sot protestohet ndaj neglizhencës së punimeve në rrugen Gjilan – Kamenicë
Reagimet e para, pakënaqësi me koeficientin e pagave: Koeficient i mjerimit, goditje ndaj shërbyesve civilë

Në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që kishte sulmuar fizikisht zyrtarin policor në kryerje të detyrës.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:30.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.