Rashiti: Në PDK e Gjilanit do të ketë ndryshime e reforma të thella në degë

HomeLajme

Rashiti: Në PDK e Gjilanit do të ketë ndryshime e reforma të thella në degë

Gjilan – Riad Rashiti tha se të martën Alban Hyseni pritet t`i zyrtarizojë drejtorët e emëruar nga PDK-ja. “Mendoj se kemi ofruar më të mirën e mundsh

Policia e Kosovës dënon me 500 euro një lypsar
Nis takimi trepalësh në Bruksel
Rritja e çmimeve në Kosovë – buka, qumështi, vaji, transporti dhe rryma produktet që u shtrenjtuan më së shumti brenda një viti

Gjilan – Riad Rashiti tha se të martën Alban Hyseni pritet t`i zyrtarizojë drejtorët e emëruar nga PDK-ja. “Mendoj se kemi ofruar më të mirën e mundshme dhe do të jemi përherë përballë realizimit të kërkesave të qytetarëve tanë” u shpreh Rashiti.

Riad Rashiti tha për rajonipress se në degën e PDK-së nuk pritet të ketë zgjedhje, por do të ketë ndryshime e reforma të thella në degë.

“Do të ketë hapje të plotë në PDK për ardhje të reja, reformë dhe ristrukturim të plotë në strukturën e degës” tha Rashiti./rajonipress/