Rita Ora u tregon fansave se si bëhet pitja (VIDEO)

HomeLajme

Rita Ora u tregon fansave se si bëhet pitja (VIDEO)

Rita Ora, e cila nuk njihet vetëm në publikun tonë, por në mbarë globin, si duket vikendin ka vendosur ta kalojë duke shijuar ushqime

Hapet konkursi për drejtor në Spitalin e Gjilanit, pritet rivalitet i fortë profesional
Gjykata merr vendim ndaj dy të dyshuarve për vrasjen e 50-vjeçarit në Gjilan
Rita Ora nuk i harron traditat, publikon video duke vallëzuar me ritme shqiptare

Rita Ora, e cila nuk njihet vetëm në publikun tonë, por në mbarë globin, si duket vikendin ka vendosur ta kalojë duke shijuar ushqime tradicionale siç i quan ajo.

Përveç promovimit të Kosovës dhe shqiptarëve në botë, Rita sot ka vendosur t’iu tregojë 16 milionë ndjekësve të saj në Instagram, se si përgatitet pitja.

31-vjeçarja shihet shpesh duke promovuar vlera tona me pasion, ngase ajo asnjëherë nuk ka hezituar të tregojë prejardhjen e saj dhe vlerat që ka populli prej nga ajo vjen.