Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

HomeLajme

Rita Ora uron 28 Nëntorin: Gëzuar ditën e flamurit Shqipëri

Sot për shqiptarët kudo në botë është një ditë e veçantë. Kjo për shkak të festës së 28 Nëntorit kur edhe po festohet 110 vjetori i Pavarësisë së Shqi

Ministri Çeku viziton Gjilanin, a do të jepet data sot për përfundimin e Stadiumit të qytetit
Qindra ushtarë të FSK-së aplikojnë për viza pune në ambasadën e Gjermanisë
Rritja e pagës mund të rrezikojë kontratën dhe të shkaktojë rritje të çmimeve

Sot për shqiptarët kudo në botë është një ditë e veçantë. Kjo për shkak të festës së 28 Nëntorit kur edhe po festohet 110 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë dhe urime të shumta kanë ardhur nga figura të njohura.

Një urim për këtë ditë të madhe për shqiptarët ka ardhur edhe nga ylli i muzikës nga Kosova me renome ndërkombëtare, Rita Ora.

62158197 11189381 Eye catching Rita looked every inch the popstar in a sparkling l m 11 1662627056457

Artistja ka postuar një fotografi nga performanca e saj e fundit në Shqipëri gjatë shtatorit të këtij viti teksa shihet e veshur kuq dhe zi në skenë.

“Urime dita e flamurit Shqipëri”, ka shkruar Rita në mbishkrimin e imazhit.

Screenshot 10 34