Rrahen me mjete të forta e bëhen për spital në Gjilan, prangosen dy të dyshuar

HomeLajme

Rrahen me mjete të forta e bëhen për spital në Gjilan, prangosen dy të dyshuar

Dje në Gjilan pas një mosmarrëveshje janë rrahur me mjete të forta ku viktimat kanë pranuar tretman mjeksor raporton 06 Press. Në raportin e Polici

Dje në Gjilan pas një mosmarrëveshje janë rrahur me mjete të forta ku viktimat kanë pranuar tretman mjeksor raporton 06 Press.

Në raportin e Policisë bëhet e ditur se dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth punimeve të një rruge kanë sulmuar fizikisht me mjete të forta katër viktimat tri femra dhe një mashkull kosovarë.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa njëri është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.