SC Gjilani e shkarkon trajnerin Ismet Munishi

HomeSport

SC Gjilani e shkarkon trajnerin Ismet Munishi

Trajneri karizmatik kosovar, Ismet Munishi, më nuk do të jetë trajner i klubit nga Gjilani, njofton Radio Star. SC Gjilani e ka shkarkuar trajnerin

Sot fillon shitja e biletave për ndeshjen e Kosovës edhe në Gjilan
Tifozët e Gjilanit me mesazh kërkojnë pranimin e Kosovës në NATO
Gjyqtarët gjilanas do ta drejtojnë derbin e madh Gjilani – Drita, këto janë delegimet e plota

Trajneri karizmatik kosovar, Ismet Munishi, më nuk do të jetë trajner i klubit nga Gjilani, njofton Radio Star.

SC Gjilani e ka shkarkuar trajnerin Ismet Munishi, pas rezultateve të dobëta para përfundimit të kampionatit në Superligë.

SC Gjilan dje humbi nga Dukagjini, duke bërë hap të madh prapa në garë për titull, shkruan Radio Star.

Radio Star merr vesh se skuadra gjilanase dhe traineri Ismet Munishi, tanimë kanë ndarë rrugët, së shpejti pritet të dalë me komunikatë zyrtare klubi i Sc Gjilanit.