Shantazhonte gjilanasin, arrestohet një shtetase e Shqipërisë

HomeLajme

Shantazhonte gjilanasin, arrestohet një shtetase e Shqipërisë

Është arrestuar një femër shtetase e Shqipërisë e cila dyshohet të ketë qenë duke e shantazhuar një mashkull kosovar. Viktima kishte raportuar në s

Përfshirja amerikane pritet t’i jep një dinamikë të re dialogut Kosovë-Serbi
Që 18 muaj kërkohej për tregti të ndaluar me barna, 47-vjeçari përfundon në prangat e Policisë së Kosovës
Lajm i mirë: Miratohet Projektligji për sigurimin shëndetësor

Është arrestuar një femër shtetase e Shqipërisë e cila dyshohet të ketë qenë duke e shantazhuar një mashkull kosovar.

Viktima kishte raportuar në stacionin policor të Gjilanit se e dyshuara e shantazhonte duke i kërkuar para.

Sipas policisë, e dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar.