“Shpërthen” kënga e Butrintit, Kidës e Ledrit – rekord klikimesh për pak orë

HomeShowbiz

“Shpërthen” kënga e Butrintit, Kidës e Ledrit – rekord klikimesh për pak orë

Kënga e publikuar mbrëmë në orën 00:00, e treshes, Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vulës e titulluar “Dale”, është pritur mjaftë mirë nga fansat e tyre.

Adriana Matoshi lirohet nga spitali
“Askush nuk është më afër zemrës se ti”, Adriana Matoshi dedikim të veçantë partnerit për “Shën Valentin”
Fisnik Syla zbulon se ka aspirata t’i futet politikës

Kënga e publikuar mbrëmë në orën 00:00, e treshes, Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vulës e titulluar “Dale”, është pritur mjaftë mirë nga fansat e tyre.

“Dale” për vetëm 11 orë të mbledh më shumë se 1 milionë klikime vetëm në platformën “Youtube”.
Kështu bëri të ditur vetë këngëtari – Butrint Imeri përmes një fotografie të postuar në rrjetin social “Instagram”, e që aktualisht kënga numëron mbi 1 milionë e 200 mijë klikime në platformën e lartcekur e që kënga është duke u dëgjuar vazhdimisht nga adhuruesit e treshes.