Shtetasi serb kërcënon dhe shantazhon kosovarin në Gjilan

HomeLajme

Shtetasi serb kërcënon dhe shantazhon kosovarin në Gjilan

Një rast i shantazhit ka ndodhur në qytetin e Gjilanit. Më datë 07,04,2022 një kosovar ishte shantazhuar dhe kanosur nga një qytetar i Serbisë.

Rregulla të reja për punëtorët në Gjermani: Nëse i refuzojnë, mund të largohen nga puna
‘Homofob, s’ki vend në Kuvend’, qytetarët sot protestojnë kundër homofobisë në Prishtinë
Policia në Gjilan konfiskon 22 patentë shofer e shqipton mijëra gjoba

Një rast i shantazhit ka ndodhur në qytetin e Gjilanit.

Më datë 07,04,2022 një kosovar ishte shantazhuar dhe kanosur nga një qytetar i Serbisë.

Ky është njoftimi i plotë:

SHANTAZH & KANOSJE

Gjilan 07.04.2022-10:00 Në lidhje me rastin, me 09.04.2022 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar shtetas i Serbisë pasi i njëjti kishte kanosur dhe shantazhuar viktimën mashkull kosovar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.