Sikur të jetë “patinazh”, rruga Viti-Gjilan krejtësisht e ngrirë

HomeLajme

Sikur të jetë “patinazh”, rruga Viti-Gjilan krejtësisht e ngrirë

Gjatë natës së kaluar pati reshje të borës, por të cilat nuk vazhduan edhe në mëngjes. Por pavarësisht kësaj, shumë rrugë raportohet të jenë

Gjilanasi Nazim Rexhepi përsëri në Këshillin e Madh Komunal të Langnaut i.E.
Rashiti: Puna jonë në qeverisjen komunale do të bazohet plotësisht në profesionalizëm, ligjshmëri dhe transparencë para publikut
Shqetësuese po shihet trendi i largimit të mjekëve të rinj nga Kosova, 20 u larguan gjatë janarit

Gjatë natës së kaluar pati reshje të borës, por të cilat nuk vazhduan edhe në mëngjes.

Por pavarësisht kësaj, shumë rrugë raportohet të jenë të papastruara siç duhet.

E tërësisht e ngrirë është rruga që lidh komunën e Vitisë me atë të Gjilanit.

Madje qytetarët kanë porositur qytetarët që të kenë kujdes gjatë kalimit në këtë rrugë, transmeton lajmi.net.

Në pamjet e publikuara shihet qartë se rruga është krejtësisht e papastruar./Lajmi.net/