Sonte nuk do të ketë reduktime të energjisë elektrike

HomeLajme

Sonte nuk do të ketë reduktime të energjisë elektrike

Sonte nuk do të ketë më reduktime të energjisë elektrike. Kështu ka thënë zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala, raporton Sinjali. Buzhala tha se të

Kosova lidh marrëveshje ushtarake me Turqinë dhe Poloninë
Ky është biznesmeni kosovar që ra në prangat e Policisë për prostitucion bashkë me vajzat e “zhdukura”
Dy palët do t’i kenë nga tetë orë kohë të shtunën, marrëveshja për heqjen e Policisë dhe barrikadave në veri

Sonte nuk do të ketë më reduktime të energjisë elektrike. Kështu ka thënë zëdhënësi i KEDS-it, Viktor Buzhala, raporton Sinjali.

Buzhala tha se të paktën deri pas mesnatës qytetarët e Kosovës nuk do të përballen me ndërprerje të rrymës.

Reduktime nuk ka më të gjata se dy orë, dje nuk ka pasur reduktime fare dhe sot vetëm në mëngjes ka pasur pak reduktime. Po flasim për një gjendje më të stabilizuar dhe ndihemi keq nga kjo gjendje”, tha ai në klankosova.