Sot bëhet varrimi i Arzie Nuhiut në ora 13:00

HomeLajme

Sot bëhet varrimi i Arzie Nuhiut në ora 13:00

Familjarët kanë njoftuar se sot do të bëhet varrimi i Arzie Nuhiut ish-asambliste në Kuvendin Komunal të Gjilanit shkruan 06 Press. Varrimi i të nd

Kërkohet të hiqen menjëherë masat antiCOVID, ora policore konsiderohet skandaloze
Shtatori mund të nis me greva në arsim
Osmani zbulon se po shqyrtohet heqja e vizave mes Kosovës dhe këtij shteti

Familjarët kanë njoftuar se sot do të bëhet varrimi i Arzie Nuhiut ish-asambliste në Kuvendin Komunal të Gjilanit shkruan 06 Press.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet  sot e Enjte me Drekë në ora 13:00 në varrezat e qytetit në Gjilan.

Ky është njoftimi i plotë nga familjarët:

Njoftim
Me dhembje e pikëllim të thellë njoftojm miqtë dhe faresfisin se ka nderruar jetë Motra jonë Arzie Nuhiu.
Varrimi i të ndjeres bëhet me datë 22.07.2021 në varrezat e qytetit Gjilan në orën 13:00( me drekë ).
Shpirti i saj u prehte në paqe!