Të premten, LDK e Gjilanit mban tubimin përmbyllës

HomeLokale

Të premten, LDK e Gjilanit mban tubimin përmbyllës

Lidhja Demokratike e Kosovës dega në Gjilan nëpërmjet një postimi kanë njoftuar se të Premten mbahet tubimi përmbyllës shkruan 06 Press. Ky është n

Alban Hyseni në këtë datë pritet të jep betimin për kryetar të Gjilanit
Haziri prezanton projektin e QKMF-së në Gjilan, ja kur do të inaugurohet ajo
Policia i gjen armë dhe municion shoferit në Gjilan (FOTO)

Lidhja Demokratike e Kosovës dega në Gjilan nëpërmjet një postimi kanë njoftuar se të Premten mbahet tubimi përmbyllës shkruan 06 Press.

Ky është njoftimi i tyre:

Kryetari i Degës së LDK-së dhe i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ju fton në TAKIMIN PËRMBYLLËS TË FALËNDERIMIT, i cili mbahet të premten (12 nëntor 2021), në ora 18:00, në sheshin “Rexhep Mala e Nuhi Berisha”.

Jeni të mirëseardhur!

#Lutapertegjithe