Testi i drogës, pezullohen 30 efektivë të policisë në Shqipëri pasi rezultuan pozitiv

HomeLajme

Testi i drogës, pezullohen 30 efektivë të policisë në Shqipëri pasi rezultuan pozitiv

Liverpooli ka arritur të mposht Milanin në ‘San Siro’ me rezultat 2-1, ndërsa Atletico Madridi mposhti Porton si mysafir me rezultat 3-1. Grupi B a

Paralajmërohet rritja e çmimit të vajit në mbi 2 euro në Kosovë
Për një javë 147 persona humbën jetën nga COVID-19 në Kosovë
Dy gra rrahen mes vete te Stacioni Autobusave në Gjilan, njërës i caktohet masa paraburgimit

Liverpooli ka arritur të mposht Milanin në ‘San Siro’ me rezultat 2-1, ndërsa Atletico Madridi mposhti Porton si mysafir me rezultat 3-1.

Grupi B ashtu siç ishte parashikuar doli të jetë i vdekjes, ku Milani dhe Porto nuk arritën të kalojë tutje.

Milani e nisi mirë ndeshje duke kaluar e para në epërsi me golin e Fikayo Tomorit.

 

Mohamed Salah ishte ai që barazoi shifrat në pjesën e parë.

 

Divock Origi ishte ai që shënoi golin e fitore për Liverpoolin.

 

Milani me këtë humbje mbetet në vendin e fundit në grup, pasi që Atletico Madridi shënoi fitore ndaj Portos.

Spanjollët fituan me rezultat 3-1 në udhëtimin e vështirë në Portugali.

Antoine Greizamn hap ndeshje në fillimin e pjesës së dytë, ndërsa Angel Correa dhe Rodrigo de Paul shënuan në fund.

 

 

Sergio Oliveira ishte ai që shënoi golin e vetëm për Porton.