Theret me thikë një person në Gjilan

HomeLajme

Theret me thikë një person në Gjilan

Një person është lënduar pasi është therur me thikë, mbrëmë rreth orës 23:00 në Gjilan,  shkruan Gazeta Sinjali. Policia njofton se shkaku i lëndim

Lajm i mirë për mërgimtarët që jetojnë në Gjermani: Qeveria e re rrit pagën minimale, ora bëhet 12 euro
Ja kur do t’i marrin paratë komisionerët dhe vëzhguesi që punuan në zgjedhjet e 14 nëntorit
Gjuajtje me shok-bomba në Rudar te bllokadat

Një person është lënduar pasi është therur me thikë, mbrëmë rreth orës 23:00 në Gjilan,  shkruan Gazeta Sinjali.

Policia njofton se shkaku i lëndimeve të marra, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Është arrestuar i dyshuari, i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht me thikë viktimën mashkull. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor”, njofton Policia.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. /GazetaSinjali/