Tre persona lëndohen në një aksident në Gadish të Gjilanit

HomeLajme

Tre persona lëndohen në një aksident në Gadish të Gjilanit

Në një vetaksident të shkaktuar në fshatin Gadish, komuna e Gjilanit, tre persona kanë pësuar lëndime trupore. Fsh. Gadish, Gjilan 17.04.2022 – 13:

Kurti pas takimit me senatorët amerikan: Kosova ka mbajt qëndrimin e njëjtë me SHBA, NATO dhe BE!
Syla për ardhjen e Hill në Beograd: Tash te kqyrim a po e presin Albin Kurtin në maj në Washington
‘Berberët’ kanë diskutuar për ta bërë çethjen 5 euro e rrojen 2-3 euro në Gjilan

Në një vetaksident të shkaktuar në fshatin Gadish, komuna e Gjilanit, tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Fsh. Gadish, Gjilan 17.04.2022 – 13:45. Vozitësi mashkull kosovar me veturë dyshohet nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku. Si pasojë, vozitësi dhe dy pasagjerët meshkuj kosovarë kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor, thuhet në njoftimin e policisë.