Trump e sfidon Bidenin në boks, thotë se do ta shtrinte për tokë për pak sekonda

HomeLajme

Trump e sfidon Bidenin në boks, thotë se do ta shtrinte për tokë për pak sekonda

Ish-presidenti i SHBA-së, Donad Trump ka thënë se do ta shtrinte në tokë presidentin Joe Biden në një ndeshje boksi. Ai i bëri thirrje për një lu

Fuqia e demokracisë dhe lirisë! Dhjetëra mijëra gjerman dalin në Berlin në mbështetje të Ukrainës
Kurti uron 28 Nëntorin: Le t’i bëhemi krah secilit shqiptar
KFOR-i: Ushtria serbe nuk ka nevojë për autorizim për të lëvizur në territorin e vet, FSK nuk mund të shkoj në veri pa miratimin tonë

Ish-presidenti i SHBA-së, Donad Trump ka thënë se do ta shtrinte në tokë presidentin Joe Biden në një ndeshje boksi.

Ai i bëri thirrje për një luftë me Biden si pjesë e një ngjarje promovuese për ndeshjen Evander Holyfield kundër Vitor Belfort.

Trump u pyet nëse duhej të boksojë me dikë në ringun e boksit dhe ai u përgjigj se rival do të donte ta presidentin Biden, 78 vjeçar.

“Epo, nëse do të më duhej të zgjidhja dikë në botë, nuk do të zgjidhja boksierët profesionistë, mendoj se ndoshta lufta ime më e lehtë do të ishte me Joe Biden, sepse mendoj se ai do të binte për toke shumë shpejt”, tha Trump.