U raportua se Qeveria synon t’ia zvogëlojë rrogat qytetarëve, Kurti e Murati në konferencë për media

HomeLajme

U raportua se Qeveria synon t’ia zvogëlojë rrogat qytetarëve, Kurti e Murati në konferencë për media

Kryeministri Kurti dhe ministri Murati në konferencë për media Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti bashkë me ministrin e Financave, Punës dhe Trans

Këto janë gjitha masat e reja që do të hyjnë në fuqi nga nesër
Nazim Gagica kandidat i AAK-së për kryetar të Gjilanit
Drejtori i ShSKUK-së falenderon mjekun australian, operoi 300 fëmijë

Kryeministri Kurti dhe ministri Murati në konferencë për media

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti bashkë me ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati do të mbajnë sot konferencë për medie.

Konferenca e kryeministrit Kurti dhe ministrit Murati do të mbahet në ora 09:00. Kështu është bërë e ditur nga zyra e kryeministrit nëpërmjet një komunikate për medie.