U raportua si e zhdukur, e mitura në Gjilan gjendet duke bashkëjetuar me një person

HomeLajme

U raportua si e zhdukur, e mitura në Gjilan gjendet duke bashkëjetuar me një person

Më 30 korrik një familje nga Gjilani ka raportuar në polici se vajza e tyre është zhdukur, por nga Policia bëhet e ditur se e mitura ishte duke bashkë

Mbahet protesta nga bizneset që operojnë në rrugen Gjilan – Kamenicë
Tahiri: ZRRE-ja ta zbatojë vendimin e Gjykatës së Apelit dhe mos të krijojë konfuzion
Lutfi Haziri: Të zbardhet edhe rasti i vdekjes së Agon Musliut

Më 30 korrik një familje nga Gjilani ka raportuar në polici se vajza e tyre është zhdukur, por nga Policia bëhet e ditur se e mitura ishte duke bashkëjetuar me një person.

Personi i dyshuar që ka bashkëjetuar me të miturën është arrestuar dje, pasi që i njëjti dyshohet se ka kryer veprën penale “Bashkësia jashtëmartesore me personin nën moshën 16 vjeçare”, shkruan Gazeta Sinjali.

I dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.