U tall me Unikkatilin, TBA i reagojnë Feros, i publikojnë foto kur ishte kamarier

HomeShowbiz

U tall me Unikkatilin, TBA i reagojnë Feros, i publikojnë foto kur ishte kamarier

Reperi shqiptar, Fero, përsëri ka marrë vëmendjen e medieve rozë. Ai ka etiketuar Unikkatilin në një konkurs për kuzhinier dhe kjo bëri që të reago

Nga jahtet në Dhërmi e deri në Egjipt – jeta super luksoze e tri çikave të Kryetarit të Gjilanit
Dafina Zeqiri publikon albumin “Dafinë Moj”
Vali Corleone blen Ferrari, thotë se kushton 600 mijë euro

Reperi shqiptar, Fero, përsëri ka marrë vëmendjen e medieve rozë.

Ai ka etiketuar Unikkatilin në një konkurs për kuzhinier dhe kjo bëri që të reagojë edhe labeli i tij.

TBA u tallën me reperin shqiptar, duke publikuar një foto të Feros kur ishte “kamarier”.

Kjo foto padyshim se u bë virale dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit.