Vdekja e ish-presidentit Nishani, Beniada bën postimin prekës për xhaxhain

HomeLajme

Vdekja e ish-presidentit Nishani, Beniada bën postimin prekës për xhaxhain

Sot ka ndërruar jetë ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani njëherësh edhe xhaxhai i modeles dhe ish banores së “Big Brother VIP Albania”, Beniada

Erdogan mbërrin në Rinas, pritet me nderime ushtarake nga kryeministri Rama
Kosovarët s’mund të udhëtojnë drejt Suedisë deri më 31 janar 2022
Një grua në Gjilan arrestohet për lëndimin e një burri

Sot ka ndërruar jetë ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani njëherësh edhe xhaxhai i modeles dhe ish banores së “Big Brother VIP Albania”, Beniada Nishani, raporton Gazeta Sinjali.

Ajo përmes një postimi në storie në Instagram ka ngushëlluar kushërirën e saj, vajzën e ish-presidentit, Fiona.

“Askush nuk vdes në tokë për sa kohë jeton në zemrën e atyre që mbeten. Fiona Nishani, zemra ime është me ty”, ka shkruar Beniada Nishani.

Kujtojmë se, Bujar Nishani ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në një spital në Gjermani. Prej disa kohësh ai ishte shtruar për t’u trajtuar për shkak të komplikacioneve që kaloi pas Covid-19. Ai vuante nga një sëmundje autoimune në mëlçi dhe nuk arriti t’i tejkalojë pasojat që virusi famëkeq i ka lënë në organizëm.

 

/GazetaSinjali/