Vdekje të dyshimta në Gjilan dhe Viti

HomeLajme

Vdekje të dyshimta në Gjilan dhe Viti

Gjilan – Në Gjilan është raportuar se viktima femër kosovare, nga bashkëshorti i saj është gjetur në shtëpinë e saj pa shenja jete. Njësit relevante k

Vdes një 70 vjeçar në një motel në Kosovë
Mërgimtari e quan poshtërues pensionin prej 100 euro në Kosovë, tregon sa është pensioni i tij në Zvicër
Mot i vranët dhe me riga shiu

Gjilan – Në Gjilan është raportuar se viktima femër kosovare, nga bashkëshorti i saj është gjetur në shtëpinë e saj pa shenja jete. Njësit relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes ku nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.

Edhe në Viti është raportuar se në një serrë afër shtëpisë së tij, është gjetur trupi i viktimës mashkull kosovar (i mitur).

Njësit relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes ku nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/