Vdes burri nga Ranillugu pasi u rrëzua nga traktori

HomeLajme

Vdes burri nga Ranillugu pasi u rrëzua nga traktori

Një person ka vdekur dje pasi është rrëzuar nga rimorkio e traktorit, në fshatin Korminjan i Poshtëm të Ranillugut. Policia ka njoftuar se trupi i

Kosovarët do të duhet ta bëjnë edhe një pagesë shtesë për udhëtim në BE nga viti i ardhshëm
Qytetarët e Sarajevës po armatosen masivisht pas luftës në Ukrainë – përfshihen edhe politikanët
Arrestohet një person në Gjilan pasi sulmoi fizikisht të dashurën e tij

Një person ka vdekur dje pasi është rrëzuar nga rimorkio e traktorit, në fshatin Korminjan i Poshtëm të Ranillugut.

Policia ka njoftuar se trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, shkruan Sinjali.

“Fsh. Korminjan i Poshtëm, Ranilug 04.10.2021 – 13:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar është rrëzuar nga rimorkio e traktorit dhe si pasojë ka humbur jetën. Një i dyshuar mashkull kosovar është arrestuar. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.