Vdes muzicienti i ri nga Gjilani, Lind Rexhepi

HomeLajmeLokale

Vdes muzicienti i ri nga Gjilani, Lind Rexhepi

Lind Rexhepi nga qyteti i Gjilanit ka humbur jetën raporton 06 Press. I njëjti raportohet të ketë vdekur mbrëmë, ndërsa nuk janë dhënë deta

Djali e kunati i zyrtares së VV-së, Enkelejda Arifi, ‘shpërblehen’ nga komuna e Gjilanit me 7552 € në total
Historia e rëndë, por frymëzuese e yllit të ceremonisë së ‘Katar 2022’ – lindi me gjysmë trupi, është ngjitur në majat e larta dhe studion politikë
Festat e fundvitit dhe ardhja e bashkatdhetarëve, policia apelon për zbatim të masave anti-COVID

Lind Rexhepi nga qyteti i Gjilanit ka humbur jetën raporton 06 Press.

I njëjti raportohet të ketë vdekur mbrëmë, ndërsa nuk janë dhënë detaje shtesë lidhur me rastin.

Sipas raportimeve, i njëjti ka ndërruar jetë mbrëmjen e kaluar.

Ndryshe Lind Rexhepi ishte muzicient i njohur, e i njëjti ishte edhe pjesë e një prej televizioneve të njohura në vend.