Vetaksident në Velekincë, rrotullohet vetura (FOTO)

HomeLajmeLokale

Vetaksident në Velekincë, rrotullohet vetura (FOTO)

Një vetaksident ka ndodhur sot në fshatin Velekincë raporton 06 Press. Sipas burimeve të 06 Press një veturë ka humbur kontrollin dhe ka shkaktuar vetaksident me ç’rast shihet se vetura është rrotulluar. Shoferi i vetures ka marr lëndime trupore por është jashtë rrezikut për jetë. /06Press/  

Mot me diell dhe vranësira
Haziri: Iniciativa e Kosovës për të aplikuar në KiE, e ka ‘abortu’ mundësinë e arritjes së marrëveshjes për targat
Nis ardhja masive e mërgimtarëve në Kosovë, ‘bllokohet’ kufiri Kroaci-Serbi

Një vetaksident ka ndodhur sot në fshatin Velekincë raporton 06 Press.

Sipas burimeve të 06 Press një veturë ka humbur kontrollin dhe ka shkaktuar vetaksident me ç’rast shihet se vetura është rrotulluar.

Shoferi i vetures ka marr lëndime trupore por është jashtë rrezikut për jetë. /06Press/