Vetura godet nga mbrapa këmbësoren, dërgohet në spital

HomeLajme

Vetura godet nga mbrapa këmbësoren, dërgohet në spital

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan, është raportuar se ka ndodhur aksident trafiku në mes të një veture me targa vendore, me drejtues të dysh

“Njeriu ka lindur për një profesion”: Rrëfimi i kosovarit që punon prej vitesh duke shtruar asfalt në rrugët e Zvicrës
Masat e reja anti-COVID/ Kthehen mbrapsht në Morinë dhjetëra qytetarë të Shqipërisë
LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Kosovë

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi” në Gjilan, është raportuar se ka ndodhur aksident trafiku në mes të një veture me targa vendore, me drejtues të dyshuarin mashkull kosovar dhe viktimës (këmbësores) femër kosovare.

Deri te aksidenti ka ardhur përderisa vetura ka qenë duke lëvizur mbrapa, me ç‘rast e ka goditur këmbësoren duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore për çka mbetet në trajtim mjekësor në spitalin e Gjilanit.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që rasti të procedohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.