Zbulohet identiteti i të dashurit të Kënga Hazirit

HomeShowbiz

Zbulohet identiteti i të dashurit të Kënga Hazirit

Kënga Haziri, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri gjithmonë merr vëmendjen e mediave rozë. Kohë më parë, Kënga përmes postimeve të saj në

Kënga Haziri, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri gjithmonë merr vëmendjen e mediave rozë.

Kohë më parë, Kënga përmes postimeve të saj në rrjetet sociale ka njoftuar se është në një lidhje dashurie.

Lidhja e saj u komentua mjaft shumë nga ndjekësit në rrjetet sociale duke komentuar se sipas pamjes ai nuk mund të jetë shqiptar.

E për këtë e ka folur Lutfi Haziri duke mos zbuluar më shumë detaje rreth lidhjes së tyre, vetëm ka zbuluar se i dashuri i Këngës është shqiptar, duke hedhur poshtë spekulimet se ai është i huaj.

I dashuri i këngës quhet Fabio Gjonaj, i cili punon dhe vepron në Shqipëri.

Duke u bazuar në fotografitë e publikuar në rrjete sociale, Fabio shihet se është një biznesmen i suksesshëm./Paparaci.com