Zgjohet nga gjumi LDK-ja e Gjilanit, nga sot nuk do e falin Alban Hysenin

HomeLajme

Zgjohet nga gjumi LDK-ja e Gjilanit, nga sot nuk do e falin Alban Hysenin

Gjilan – LDK nga sot i kthehet konferencave të shtypit duke prezantuar të gjitha të metat e Alban Hysenit. LDK e Gjilanit më në fund po zgjohet nga

Haziri tregon nëse LDK do të ketë marrëveshje në bllok
Banorët në Gjilan ankohen se janë të rrezikuar nga ndërtimet, kërkohet urgjentisht të ndalet ndërtimi nga kompania qe po kryen punimet
Nis ardhja e mërgimtarëve: Kjo është gjendja momentale e pritjeve dhe kolonave në pikat kufitare të Kosovës

Gjilan – LDK nga sot i kthehet konferencave të shtypit duke prezantuar të gjitha të metat e Alban Hysenit.

LDK e Gjilanit më në fund po zgjohet nga gjumi dimëror. Në fakt vet Lutfi Haziri kishte paralajmëruar se nuk do merren me Alban Hysenin në 100 ditshin e parë.

Tanimë kur ka kaluar kjo fazë dhe është rritur ekstrem zhgënjimi i qytetarëve, LDK sot pritet të mbaj konferencë shtypi për të prezantuar ekipet profesionale, që do të monitorojnë të gjitha të metat e qeverisjes komunale.

Nën moton “404 not found, Qeverisja që keni kërkuar nuk është në dispozicion dhe 100 ditë bashkë s`qeverisim”, LDK sot pritet të merret me 100 ditshin e qeverisjes komunale./rajonipress/