Zhduket e mitura në Gjilan, rastin e denoncon nëna e saj

HomeLajme

Zhduket e mitura në Gjilan, rastin e denoncon nëna e saj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje është zhdukur një vajzë në Gjilan, shkruan Gazeta Sinjali. Rastin ne Polici e ka paraqitur nëna e saj, e cila ka thënë se e mitura ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di se ku është vendndodhja e saj. Sipas Policisë, rasti është duke u hetuar.

SBASHK: Nuk organizuam greva në kohën e Hashim Thaçit, na rriti pagat 50%
Një ngritje e çmimeve, përveç në markete është vërejtur edhe tek shërbimet e gastronomisë ku vërehet se një ujë i thjeshtë çmimi i së cilit është 1.20 euro
Albin Kurti takohet me pjesëtarë të Kompanisë së Helikopterëve të Gardës Kombëtare

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje është zhdukur një vajzë në Gjilan, shkruan Gazeta Sinjali.

Rastin ne Polici e ka paraqitur nëna e saj, e cila ka thënë se e mitura ka dalë nga shtëpia dhe nuk e di se ku është vendndodhja e saj.

Sipas Policisë, rasti është duke u hetuar.